Türkiye'nin en büyük haber sitesi.
DOLAR 7,2792 EURO 8,5939
İstanbul booked net
+C
  • 1 Giresun Çotanak Spor Kompleksi’nde sona gelindi Giresun Çotanak Spor Kompleksi’nde sona gelindi Giresun’da yapımı süren Çotanak Spor Kompleksi içerisinde yer alan 20 bin kişilik stat, bin 200 kişilik olimpik yüzme havuzu, atletizm pisti ve antrenman sahası yapım çalışmalarının yüzde 97’si tamamlandı.
  • 2 İnsanlık tarihine festival tadında yolculuk İnsanlık tarihine festival tadında yolculuk Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilki düzenlenen Arkeofest 2020, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere arkeoloji meraklılarını Aktopraklık Höyük Arkeopark’ta buluşturdu.
  • 3 Başkan Kavuş’tan sağlık çalışanlarına destek ve moral ziyareti Başkan Kavuş’tan sağlık çalışanlarına destek ve moral ziyareti Konya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, pandemi süreci boyunca büyük fedakarlıklarla çalışan ve büyük özverilerle çalışmaya devam eden sağlıkçılara moral ve destek ziyareti gerçekleştirdi.
  • 4 Çankaya’nın tohumları üretiliyor Çankaya’nın tohumları üretiliyor Çankaya Belediyesi Kent Tarım Hobi Evlerindeki çalışmaları pandemi şartlarında da devam ediyor. Salgın hastalık nedeniyle Kent Tarım Hobi Evi eğitimlerine bir süre ara verilen Çankaya Belediyesinde, ziraat mühendisleri krizi fırsata çevirerek gelecek yıl kullanılacak tohumları üretiyor.
  • 5 Diyarbakır’da ’korona virüs tedbirsizliği’ boyut atladı Diyarbakır’da ’korona virüs tedbirsizliği’ boyut atladı Diyarbakır’da bir kişi, Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinde korona virüs tedavisi gören yakınlarına pencereden el salladıktan sonra meşrubat alıp yanlarına giderek bayramlarını kutladı. Burada korona virüs kapan şahsın, yine akrabası olan 4 kişiye de virüsü bulaştırdığı öğrenildi.
  • 6 Sınırın öbür tarafında son bir haftada ikinci yangın Sınırın öbür tarafında son bir haftada ikinci yangın Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinin karşısında yer alan Suriye’nin Resulayn kentinde son bir hafta içerisinde aynı bölgede iki yangın çıktı.
  • 7 Sason’daki şifalı su turizmi koronaya takıldı Sason’daki şifalı su turizmi koronaya takıldı Her yıl şifalı olduğu gerekçesiyle ziyaretçi akınına uğrayan Batman’ın Sason ilçesindeki ekşi su çeşmesi, bu yıl korona virüs salgını nedeniyle sessizliğe büründü.